POZYSKIWANIE KLIENTÓW

Chcesz mieć więcej klientów i większe zyski?

Każdego miesiąca dotrzemy dla Ciebie do nowych potencjalnych klientów. Przedstawimy ofertę, podpiszemy umowę i zbudujemy relację. Całość opieramy na wspólnie wypracowanej i ulepszanej na podstawie informacji zwrotnych strategii komunikacji oraz sprawdzonych praktykach sprzedażowych.

Pozyskujemy nowych klientów każdego dnia!

Działania sprzedażowe realizujemy między innymi za pomocą:

FACEBOOK

LINKEDIN

GOOGLE

INSTAGRAM

TWITTER

YOUTUBE

PINTEREST

INNA PLATFROMA
(WYBRANA PRZEZ CIEBIE)

COLD CALLING
(ZIMNE TELEFONY)

COLD MAILING
(ZIMNE MAILE)

Najczęściej wybierane warianty:

200 KONTAKTÓW

3 000PLN

Nad Twoją kampanią pracuje

1 specjalista

500 KONTAKTÓW

6 500PLN

Nad Twoją kampanią pracuje

2 specjalistów

1000 KONTAKTÓW

10 000PLN

Nad Twoją kampanią pracuje

3 specjalistów

DODATKOWO MOŻEMY DLA CIEBIE POZYSKAĆ:

PRACOWNIKÓW

FANÓW

Pytania i odpowiedzi:

Generowanie wartościowych zapytań ofertowych wymaga od nas szerokiej wiedzy na temat marketingu i sprzedaży, mediów społecznościowych oraz znajomości technologii. Poniżej zebraliśmy najczęściej zadawane nam pytania wraz z odpowiedziami.

Kontakty do potencjalnych klientów pozyskujemy za pomocą autorskiego narzędzia i sprawdzonych metod sprzedażowych. Narzędzia programowane są dla każdego naszego klienta indywidualnie na początku współpracy tak by pozyskiwały tylko kontakty do najbardziej zainteresowanych klientów z konkretnie wytypowanej branży. Narzędzie wytypowuje kandydatów na podstawie otrzymanych wytycznych a następnie przystępuje do odszukania danych kontaktowych do klienta. W kolejnych krokach odbywa się nawiązanie kontaktu i sprzedaż.

Generalnie to tak – zajmujemy się generowaniem sprzedaży, a budowanie baz jest jednym z kroków, które wykonujemy by osiągnąć ten cel. Wszystkie kontakty pozyskujemy na bieżąco do Twojej sieci kontaktów i w Twoim imieniu, wykorzystując Twój lub wskazany profil na wskazanym portalu (np. LinkedIn). Jest też możliwość, żebyśmy stworzyli i przygotowali nowy, fikcyjny profil na potrzeby współpracy do pozyskiwania sprzedaży. Strategię działania określamy na etapie rozpoczęcia współpracy.

Maksymalna przepustowość 1 profilu na 1 portalu to 15 000 osób miesięcznie. Jest to związane z limitami, jakie narzucają nam portale oraz sieci społecznościowe.

By osiągnąć maksymalną efektywność 1 profilu potrzeba go najpierw rozgrzać, co trwa około 10 miesięcy prowadzenia kampanii. 

Na start 1 profil na 1 portalu może docierać do max 2000 osób miesięcznie przez pierwsze 3 miesiące – po tym czasie limit się zwiększa regularnie każdego dnia.

Tak, wykorzystujemy autorskie narzędzia do zwiększania efektywności naszej pracy. Używamy ich między innymi do wyszukiwania danych kontaktowych do potencjalnych klientów.

Dodatkowo na etapie zautomatyzowanych interakcji z wybranym profilem potencjalnych klientów wykorzystujemy roboty oraz narzędzia, które programujemy pod kątem Twoich oczekiwań. Pracujemy na autorskiej technologii oraz w oparciu o wypracowaną wiedzę i doświadczenie. Roboty i narzędzia imitują człowieka w działaniach na wybranych portalach (odwiedzają profile, wysyłają zaproszenia oraz wiadomości do potencjalnych klientów) – całość odbywa się pod czujnym okiem programistów i w asyście specjalistów sprzedaży.

Dbamy o to, aby wszystkie nasze działania – w tym zautomatyzowane procesy wykonywane przez nasze narzędzia i roboty – były w pełni zgodne z regulaminami i zasadami, jakie narzucają portale i media społecznościowe.

Modyfikacja kampanii to zmiana jednego lub więcej parametrów według których wyszukiwani są potencjalni klienci (np.funkcja, lokalizacja, branża). Modyfikacje wprowadza się celem zoptymalizowania wyników kampanii i lepszego dopasowania otrzymywanych leadów.

Aby korzystać z naszej usługi nie musisz posiadać wykupionych dodatkowych narzędzi, jednak warto pamiętać, że narzędzia takie jak „LinkedIn Sales Navigator” dają możliwość bardziej precyzyjnego targetowania i docierania do potencjalnych klientów za stosunkowo nieduże środki (jest to wydatek rzędu 200zł brutto/msc).

Jeśli zdecydujesz się na pakiet 1500 kontaktów i więcej wszystkie zapytania, jakie otrzymasz, będą automatycznie przesyłane do wskazanego przez Ciebie CRM.

Jeżeli zdecydujesz się na niższy pakiet i zależy Tobie na integracji z CRM to napisz w tej sprawie do naszego specjalisty.

Ilość pozyskanych klientów zależy od kilku czynników m.in. branży, w jakiej działasz czy obranej strategii pozyskiwania zapytań. Z naszego doświadczenia wynika, że może to być od kliku do kilkudziesięciu wartościowych współprac miesięcznie.

Dbamy, by pozyskani potencjalni klienci, których dostarczamy mieli wysoką szansę na zawarcie z Tobą współpracy. Zajmujemy się efektywnym docieraniem do potencjalnych klientów i budowaniem wartości marki naszych klientów. Z naszego doświadczenia wynika, że minimalny czas kampanii, która wygeneruje wartościowe zapytania ofertowe to okres 2-3 miesięcy. Przestrzegamy także zasad, jakie narzucają nam portale oraz pozostałe sieci społecznościowe i nie przekraczamy limitów związanych z nawiązywaniem kontaktów i przesyłaniem wiadomości za pośrednictwem sieci networkingowych, co powoduje, że kampanie rozłożone są w czasie.

Domyślnie rozliczenia wyglądają następująco:
Nasze wynagrodzenie jest opłacone przelewem. W pierwszym miesiącu z góry a w każdym następnym miesiącu z dołu. Co 30 dni od rozpoczęcia współpracy wysyłamy raport. Faktury są wystawiane z 7-dniowym terminem płatności.

Popularnym rozliczeniem jest także rozliczenie od wyniku!
Z uwagi na to, ze nasze usługi są bardzo skuteczne z zaufanymi klientami rozliczamy się w 100% od wyniku (na przykład dostajemy X zł za umówienie spotkania lub za każdą podpisaną umowę).

Klienci oraz partnerzy, którzy zdecydują się z nami na długoterminową współpracę lub na prowadzenie wielu kampanii jednocześnie mogą liczyć na rabaty. Przyznajmy także zniżki za polecanie nam nowych klientów. Koniecznie porozmawiaj o tym z naszymi specjalistami.

Nie oferujemy testowych kampanii. By ustawić skuteczną kampanię i pozyskać wielu klientów trzeba najpierw przygotować przemyślaną strategię poprzedzoną konsultacją – jest to proces wymagający dużego zaangażowania.

Służymy za to referencjami zadowolonych klientów.