ZEWNĘTRZNY DZIAŁ SPRZEDAŻY

Pozyskujemy Klientów korzystając z najskuteczniejszych metod sprzedaży bezpośredniej

Bezpośrednia sprzedaż mailowa

Bezpośrednia sprzedaż telefoniczna

Bezpośrednia sprzedażna Social Media

W jaki sposób działamy?

Każdego miesiąca nawiązujemy relacje z nowymi wytypowanymi i zaakceptowanymi potencjalnymi Klientami. Skutecznie pozyskujemy dane kontaktowe do osób decyzyjnych, a następnie nawiązujemy z nimi relacje zgodnie z zaplanowaną i zaakceptowaną strategią komunikacji za pomocą kontaktu mailowego, telefonicznego i social media.

Pomagamy rozwijać firmy lokalnie oraz globalnie. Dysponujemy profesjonalnymi zespołami sprzedażowymi w 8 najpopularniejszych destynacjach (Polska, USA, Niemcy, Rosja, Francja, Hiszpania, Norwegia, Chiny), dzięki którym umożliwiamy profesjonalne i precyzyjne działania sprzedażowe mające na celu pozyskanie nowych Klientów z całego świata.

Budujemy relacje z Klientami, którzy podczas nawiązania relacji nie byli gotowi na przejście do sprzedaży. Zdajemy sobie sprawę, że sprzedaż to proces, dlatego dbamy o budowanie relacji z najbardziej progresującymi Klientami za pośrednictwem Social Media. Na tym etapie w 100% i z dbałością o szczegóły personalizujemy komunikację pod każdego Klienta i dopasowujemy ją do potrzeb, branży i środowiska.

Prowadzimy działania sprzedażowe, w ramach których umawiamy na spotkania Klientów zainteresowanych współpracą. Przedstawiamy ofertę, odpowiadamy na pytania, zbijamy obiekcje, odbywamy spotkania i podpisujemy umowy. Całość opieramy na wspólnie wypracowanej i ulepszanej na podstawie informacji zwrotnych strategii komunikacji oraz sprawdzonych praktykach sprzedażowych.

Przykładowa współpraca

Too Good To Go

Celem współpracy jest pozyskiwanie Klientów, którzy spełniają konkretne kryteria. Firma Too Good To Go jako idealne parametry Klientów określiła Klientów z branży HoReCa, działających na terenie Polski. Oczekiwanym efektem jest przede wszystkim wysoka jakość nawiązywanych relacji sprzedażowych z osobami decyzyjnymi na stanowiskach Kierownik, Manager, Dyrektor, Właściciel, a następnie umówienie na spotkanie osób zainteresowanych współpracą z przedstawicielem Too Good To Go.

Firma To Good To Go jako nasz Partner zleciła nam pozyskiwanie Klientów spełniających parametry określone w Ankiecie. W związku z tym prowadzimy kampanie oparte na najskuteczniejszych metodach Bezpośredniej Sprzedaży. Nasz zespół ręcznie tworzy bazy z potencjalnymi Klientami oraz strategie komunikacji i przesyła je do weryfikacji. Po akceptacji bazy i strategii komunikacji skutecznie kontaktujemy się z wytypowanymi Klientami, przedstawiamy im ofertę, odpowiadamy na pytania, zbijamy obiekcje a kiedy są zainteresowani to umawiamy ich na spotkanie z przedstawicielami To Good To Go. Dzięki temu w każdym miesiącu pozyskujemy kluczowych, zainteresowanych współpracą Klientów, którzy chcą poznać szczegółową ofertę Too Good To Go. Ponad 30% dostarczanych przez nas Klientów decyduje się na podpisanie umowy i skorzystanie z usług firmy.

0
Nawiązanych relacji
0
Umówionych Spotkań
0
Podpisanych umów

Warianty współpracy

Wariant testowy

5000zł/msc

Wariant standardowy

8000zł/msc

Proces współpracy

I etap - przygotowania

Jak wyglądają przygotowania ? (10 dni)

Zawarice Umowy i wypełnienie Ankiety (ustalenie parametrów Klientów)

do 3 dni

Stworzenie skrzynki mailowej i profilu w Social Media

do 7 dni

Przygotowanie i weryfikacja spersonalizowanej bazy Klientów + strategii komunikacji

do 7 dni

Przygotowanie i weryfikacja spersonalizowanej bazy Klientów + strategii komunikacji

Proces współpracy

II etap - realizacja

Przykładowa strategia komunikacji:

Krok 1

Dokładnie i precyzyjnie analizujemy działalność Klienta

Krok 2

Nawiązujemy relację w Social Media z potencjalnym Klientem

Krok 3

Zapraszamy Klienta do znajomych w Social Media

Krok 4

Kontaktujemy się z Klientem mailowo

Krok 5

Kontaktujemy się z Klientem na Social Media

Krok 6

Kontaktujemy się z Klientem telefonicznie

Krok 7

Budujemy relacje z Klientami, którzy podczas nawiązania relacji nie byli gotowi na przejście do sprzedaży

Krok 8

Umawiamy spotkanie z zainteresowanym Klientem (istnieje możliwość abyśmy odbywali spotkania i podpisywali umowy)

Zajmujemy się również pozyskiwaniem:

PRACOWNIKÓW

PARTNERÓW

(np.: Inwestorów, Influencerów)

Co dalej?

Pierwszym krokiem jest ustalenie Państwa potrzeb i oczekiwań – mogą Państwo przesłać niniejsze informacje formularzem, skontaktować się bezpośrednio mailowo lub jeżeli najwygodniejszy będzie telefon to śmiało zadzwonić na podany niżej numer.

Oskar Tomczak

CEO

Celem każdego przedsiębiorcy jest maksymalizacja zysków. My to rozumiemy, dlatego tak szybko się rozwijamy.

Napisz do nas