Szkolenie z Pozyskiwania Klientów

O szkoleniu...

Przygotowaliśmy to szkolenie z myślą o rozwoju firm w zakresie nowoczesnej sprzedaży i marketingu. W ramach programu szkoleniowego uczymy jak pozyskiwać Klientów metodami sprzedaży bezpośredniej oraz za pomocą reklam. Nauczymy Państwa między innymi tego w jaki sposób pozyskiwać dane kontaktowe do osób decyzyjnych w firmach, które są potencjalnie Państwa Klientami i pokażemy jak skutecznie kontaktować się z nimi i przedstawiać swoją ofertę tak aby byli chętni z niej skorzystać. Ponadto nauczymy Państwa w jaki sposób odnajdywać osoby, które mają zbudowaną potrzebę skorzystania z Państwa oferty i jak do tych osób dotrzeć za pośrednictwem systemów reklamowych i remarketingowych. To szkolenie to kompletna wiedza, która pozwoli Państwu zapewnić w swojej firmie stały dopływ nowych Klientów.

0
Zrealizowane szkolenia
0
Przeszkolonych osób
0 %
osób zadeklarowało zwrot z inwestycji w szkolenie w ciągu 3 miesięcy od realizacji

Dla kogo ?

To szkolenie jest dedykowane dla najbardziej ambitnych i otwartych na rozwój przedsiębiorców, a także dyrektorów, managerów i specjalistów z działów marketingu oraz sprzedaży, którym zależy na zwiększeniu efektywności. Jeżeli zależy Państwu na pozyskiwaniu większej ilości Klientów, umawianiu większej liczby spotkań sprzedażowych (tzw. Lead Generation), dopracowaniu i zautomatyzowaniu lejka marketingowego a także udoskonaleniu procesów sprzedażowych i marketingowych to to szkolenie jest właśnie dla Państwa.

dla Przedsiębiorców

dla Dykretorów i Managerów

dla Specjalistów z działów marketingu i sprzedaży

Dlaczego warto?

Przewagi naszego szkolenia nad innymi:

Jak wygląda szkolenie?

Szkolenie składa się z:

Dodatkowe informacje:

Lunch i catering w cenie

6-osobowe grupy szkoleniowe

Cena: 1599zł netto (1950zł brutto)

Szkolenia otwarte odbywaj się co 3 miesiące

7 grudnia, 2021

4 wolne miejsca

10 lutego, 2022

2 wolne miejsca

20 kwietnia, 2022

6 wolnych miejsc

Nie szkodzi! Zostaw nam swojego maila a poinformujemy Cię gdy pojawi się nowy termin szkolenia.

Prowadzący Szkolenia

Oskar Tomczak

CEO, Growth Hacker

Razem ze swoim zespołem pomagam firmom pozyskiwać nowych Klientów za pomocą najskuteczniejszych i najrentowniejszych metod sprzedaży i marketingu.

Jak się zapisać?

Wypełnij formularz obok i wyślij go do nas. W ciągu 24h od otrzymania zgłoszenia wyślemy Ci potwierdzenie, fakturę oraz szczegółowe informacje na temat szkolenia w wybranym terminie.

Jeżeli masz pytania to śmiało dzwoń i pisz :))
Podaj ilość osób: 1