O NAS

Poznajmy się lepiej

PROTIP Marketing to zespół zaangażowanych ekspertów, których naczelną wartością jest wsparcie biznesowe obsługiwanych Partnerów. Specjalizujemy się w pozyskiwaniu Klientów przy pomocy strategii inbound i outbound marketingowych. Pracujemy ze szczególnym umiłowaniem do personalizacji, automatyzacji i platform Social Media. Każdego miesiąca zwiększamy dla naszych Partnerów przychody, zasięgi i generujemy ciągły wzrost świadomości prowadzonych marek.

Naszym wyróżnikiem jest to, że jako jedyna agencja w Polsce posiadamy autorskie i innowacyjne narzędzie maksymalizujące efektywność naszej pracy (SM24). Ponadto realizujemy wyniki i obiecujemy wynagrodzenie zależne od osiągniętych rezulatów. Każda historia jest wyzwaniem, w które angażujemy się z największą starannością i wiedzą.

Nasze wyróżniki to:

0 %
Personalizacja działań
0 %
Zaangażowanie
0 %
Rozliczenie od wyników

Poznaj nasz zepół

Wierzymy, że wspólna, ciężka praca przynosi najlepsze rezultaty.
Razem tworzymy zespół, który wygrywa!

Oskar Tomczak

CEO

Cześć – miło mi, że tu jesteś! Jestem twórcą pierwszej polskiej agencji marketingowej, która oferuje pozycjonowanie na TripAdvisorze i w pełni zautomatyzowane prowadzenie Social Mediów. To co robię to moja pasja… Oprócz tego jestem fanem sportów wodnych i uwielbiam sprzedawać wszystko co pozytywnie wpływa na biznes.

Sylwia Rymsza

CMO, Managing Director

W zespole PROTIP mam przyjemność być od samego początku. Razem z grupą zaangażowanych osób tworzymy coś, co mnie spełnia i realizuje. Prowadzę profile topowych restauracji i hoteli, dbając o ich dobrą renomę, popularność i sprzedaż. Każdą wolną chwilę poświęcam na odkrywanie nowych miejsc, a moim największym marzeniem jest poznanie wszystkich kultur świata.

Daniel Slosarz

COO, Managing Director

Planuję i wdrażam strategie, które zarabiają. Tworzę użyteczne strategie komunikacji, wydobywam na światło dzienne to, co w marce jest najcenniejsze i jednocześnie ważne dla klientów. Takie podejście tworzy mocne podstawy marki. Zarządzam zespołami odpowiedzialnymi za kampanie sprzedażowe w PROTIPie. Moja rekordowa kampania wygenerowała zysk netto na poziomie 3mln zł w sektorze MSP.
 
Katarzyna Bugajska

Graphic Designer

Specjalizuję się w tworzeniu i dbaniu o wizerunek firmy na kanałach social media, pod kątem graficznym. Ta praca napędza mnie tak jak kawa z rana! W wolnym czasie daje upust swojej kreatywnej stronie, projektując rzeczy w kierunku artystycznym, co skutkuje szlifowaniem moich umiejętności i estetyki przekładających się na większe projekty.
 
Tomasz Baranowski

Content Manager

Czy można patrzeć obiektywnie? Podjąłem się wyzwania i stwierdzam, że można, ale zobaczymy jedynie rozmyte plamy. Sesje zdjęciowe, wideo, postprodukcja oraz montaż to to czym się zajmuję każdego dnia. Zarządzam 3 osobowym zespołem i cieszę się, że dzięki PROTIP mogę realizować zlecenia dla TOPowych klientów.

Izabella Koźmic

HR Manager

Zajmuję się rekrutacją nowych specjalistów i opracowywaniem strategii onboardingowych.
 
Jakub Gietka

CFO

Kreuje strategie finansowe PROTIPa i zajmuje się ich realizacją. Planuję inwestowanie dużych nadwyżek spółki wygenerowanych dzięki pokaźnym zyskom, ustalam budżety roczne oraz długotminowe plany inwestycyjne. Zarządzam relacjami z inwestorami.
Marita Matak

Marketing Specialist

Codziennie szukam nowego sposobu na pobudzenie twórczego myślenia. Uważam, że każdy może być kreatywny. Szczególną przyjemność sprawiają mi wystąpienia publiczne. Wszystkie wolne chwile poświęcam szeroko pojętej sztuce.

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z naszym agencyjnym życiem i ulepszeniami jakie dla Ciebie przygotowujemy
 
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji naszych najlepszych specjalistów, którzy pomogą Ci dobrać odpowiednią strategię do Twojej marki. 
Podaj nam swój numer jeżeli zależy Ci na szybkim kontakcie.