O NAS

Poznaj nas bliżej

Protip Marketing to zespół zaangażowanych i doświadczonych ekspertów, których naczelną wartością jest wsparcie biznesowe obsługiwanych partnerów oraz klientów. Specjalizujemy się w marketingu internetowym, ze szczególnym umiłowaniem do narzędzi i platform Social Media. Każdego miesiąca powielamy dla naszych klientów przychody, zasięgi i generujemy ciągły wzrost świadomości wielu prowadzonych marek. Naszym wyróżnikiem jest to, że jako jedyna agencja w Polsce posiadamy autorskie i innowacyjne narzędzie maksymalizujące efektywność naszej pracy (SM24), realizując wyniki, jakie nasza konkurencja może tylko obiecać. Każda historia jest wyzwaniem, w które angażujemy się z największą starannością i wiedzą.

Ciągle działamy w nowych branżach

Każdy projekt to poważne wyzwanie

Pod koniec każdego z nich mówimy: chcemy więcej!

0 %
Współpraca
0 %
Zaangażowanie
0 %
Sukces

Nasz zespół

oskar

Oskar Tomczak

CEO & Founder
Cześć – miło mi, że tu jesteś! Jestem twórcą pierwszej polskiej agencji marketingowej, która oferuje pozycjonowanie na TripAdvisorze i w pełni zautomatyzowane prowadzenie Social Mediów. To co robię to moja pasja… Oprócz tego jestem fanem sportów wodnych i uwielbiam sprzedawać wszystko co pozytywnie wpływa na biznes.
kacper

Kacper Rudziński

Art Director
Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wszelakich rodzajów projektów graficznych. Moją pasją jest przygotowywanie identyfikacji wizualnej nowo powstających marek. Każdy projekt to dla mnie przyjemne zaskoczenie skłaniające mnie do kolejnych przemyśleć na temat designu i estetyki. W wolnym czasie uprawiam surfing i zajmuję się fotografią.
sylwia

Sylwia Rymsza

Head of Social Media
W zespole PROTIP mam przyjemność być od samego początku. Razem z grupą zaangażowanych osób tworzymy coś, co mnie spełnia i realizuje. Prowadzę profile topowych restauracji i hoteli, dbając o ich dobrą renomę, popularność i sprzedaż. Każdą wolną chwilę poświęcam na odkrywanie nowych miejsc, a moim największym marzeniem jest poznanie wszystkich kultur świata.
freelancer

Partnerzy biznesowi

Sieć Sprawdzonych Specjalistów
Przez wiele lat budowaliśmy sieć zaufanych freelancerów i podwykonawców. Dzięki współpracy z nimi jesteśmy w stanie zrealizować właściwie każdy projekt w najwyższym standardzie.
DSC_Radek

Radosław Macewicz

Handlowiec Roku
Staram się dawać dobry przykład, dlatego w pracy, którą kocham daje z siebie wszystko. Koledzy mogą zawsze liczyć na moje wsparcie i motywacje w dążeniu do wspólnego celu, którym jest spełnienie oczekiwań naszych klientów. Każde działanie pozwalające zbliżyć się do osiągnięcia tego celu doceniam. Interesuję się marketingiem, sprzedażą i rozwojem
Moje zdjęcie żółte tło

Michał Wrona

Dyrektor Sprzedaży
Lubię sprzedaż i z powodzeniem prowadzę zespół PROTIPa odpowiedzialny za sprzedaż usługi "zewnętrzny dział sprzedaży". Wysoka jakość w połączeniu z automatyzacją procesów jest czymś co mnie fascynowało od początku mojej kariery.
michał

Michał Stępniewski

Dyrektor Sprzedaży
Bezpośredni kontakt z klientem to najważniejszy element budowania relacji i zaufania. Prowadząc zespół sprzedażowy, który skupia się na pozyskiwaniu partnerów na Pozycjonowanie na TripAdvisor niezwykle dla mnie ważne jest transparentne podejście do klienta i zrozumienie jego potrzeb.
WEB-Filip-Grabowski-DSC02848

Filip Grabowski

Dyrektor Sprzedaży
Zawsze w pierwszej kolejności uwzględniam interes klienta i stawiam na szczerą, transparentną komunikację. W Protipie każdy z nas ponad pieniądze stawia tworzenie czegoś wspólnie i ulepszanie istniejących systemów, a samą pracę traktujemy jako źródło inspiracji i możliwości. Interesuję się sprzedażą, językami obcymi i kulturystyką. Prowadzę zespół handlowy odpowiedzialny za sprzedaż usług Marketingowych i PRowych.
strateg

Paulina Matejek

Dyrektor Strategiczny
Planuję i wdrażam strategie, które zarabiają. Tworzę użyteczne strategie komunikacji, wydobywam na światło dzienne to, co w marce jest najcenniejsze i jednocześnie ważne dla klientów. Takie podejście tworzy mocne podstawy marki, buduje jej potencjał biznesowy.
copywriter

Nina Zielińska

Copywriters Manager
Zarządzam zespołem kreatywnych copywriterów. Piszę teksty i artykuły, które ludzie kochają czytać. Idealnie czuję się w tematyce Marketingowej i Finansowej. Lubię zimną kawę i wyschniętę pączki.
programista

Radek Maćkowiak

Programista Generalny
Tworzę strony i sklepy internetowe. Zarządzam zespołem programistów. Pozycjonuję strony i dbam o ich administrację.
fotograf

Robert Rosiak

Video Manager
Sesje zdjęciowe, wideo, postprodukcja oraz montaż to to czym się zajmuję każdego dnia. Zarządzam 5 osobowym zespołem i cieszę się, że dzięki PROTIP mogę realizować zlecenia dla TOPowych klientów
w1

Kacper Łuszczyn

Handlowiec
Jestem handlowcem nowej generacji, potrafię wykorzystać technologię i różne metodologie sprzedaży, aby osiągać coraz lepsze wyniki. Myślę o sprzedaży w kategoriach konwersji, skalowalnych procesów; potrafię zaplanować i wdrożyć proces sprzedaży, rozumiem jego niuanse.
daniel

Daniel Slosarz

Head of ADs
Zarządzam zespołami odpowiedzialnymi za kampanie sprzedażowe w PROTIPie. Moja rekordowa kampania wygenerowała zysk netto na poziomie 3mln zł w sektorze MSP.
sc

Katarzyna Bugajska

Graphic Designer
Klikam grafiki i dobre projekty. Dziękuję za uwagę.
tomek

Tomasz Baranowski

Photo Designer
Czy można patrzeć obiektywnie? Podjąłem się wyzwania i stwierdzam, że można, ale zobaczymy jedynie rozmyte plamy.
ac

Izabella Koźmic

Dyrektor HR
Zajmuję się rekrutacją nowych specjalistów i opracowywaniem strategii onboardingowych.
grzes

Grzegorz Janik

Web Developer
Budowanie stron i sklepów od podstaw to mój konik.

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z naszym agencyjnym życiem i ulepszeniami jakie dla Ciebie przygotowujemy
Podaj nam swój numer jeżeli zależy Ci na szybkim kontakcie.