O NAS

Poznajmy się lepiej

PROTIP Marketing to zespół zaangażowanych ekspertów, których naczelną wartością jest wsparcie biznesowe obsługiwanych Partnerów. Kompleksowo dbamy o marketing i sprzedaż obsługiwanych marek. Specjalizujemy się w działaniach nastawionych na generowanie zysków. Do osiągania wyników wykorzystujemy najskuteczniejsze metody sprzedaży bezpośredniej oraz reklamy. Pozyskujemy Klientów dla B2B oraz B2C. Szybko się rozwijamy dzięki innowacyjnemu spojrzeniu na technologie, personalizacje i automatyzacje. Każda historia jest wyzwaniem, w które angażujemy się z największą starannością i wiedzą.

Nasze wyróżniki to:

0 %
Personalizacja działań
0 %
Zaangażowanie
0 %
Rentowność

Poznaj nasz zepół

Wierzymy, że wspólna oraz konsekwentna praca przynosi najlepsze rezultaty.
Razem tworzymy zespół, który wygrywa!

Oskar Tomczak

CEO, Grow Hacker

Zajmuję się pozyskiwaniem Klientów przy wykorzystaniu digital outbound marketingu. Łączę nowoczesne technologie, systemy reklamowe i bezpośrednią sprzedaż w spójne i niezwykle skuteczne lejki marketingowe. Fascynuję się grow hackingiem, psychologią i technologiami sprzedażowymi.

Sylwia Rymsza

CMO, Managing Director

W zespole PROTIP mam przyjemność być od samego początku. Razem z grupą zaangażowanych osób tworzymy coś, co mnie spełnia i realizuje. Prowadzę profile topowych restauracji i hoteli, dbając o ich dobrą renomę, popularność i sprzedaż. Każdą wolną chwilę poświęcam na odkrywanie nowych miejsc, a moim największym marzeniem jest poznanie wszystkich kultur świata.

Jakub Gietka

CFO

Tworzę strategie finansowe PROTIPa i zajmuje się ich realizacją. Planuję inwestowanie dużych nadwyżek spółki wygenerowanych dzięki pokaźnym zyskom, ustalam budżety roczne oraz długoterminowe plany inwestycyjne. Zarządzam relacjami z inwestorami.
Barbara Kusio

Digital Outbound Marketing Specialist

Dzień bez nauki nowych rzeczy jest dla mnie dniem straconym. Nieustannie poszerzam swoje kompetencje i dążę do perfekcji. Tworzenie to coś, co sprawia mi ogrom satysfakcji. Projektuję grafiki, piszę teksty, robię zdjęcia, wymyślam strategie — a wszystko po to, aby generować zyski u klientów.

Beata Perzanowska

MARKETING SPECIALIST

Jestem studentką psychologii i pasjonatką zdrowego stylu życia. Do moich zainteresowań należy zgłębianie wiedzy na temat biznesu i marketingu. W wolnych chwilach lubię czytać książki, tworzyć poezję i prozę oraz spędzać czas z najbliższymi. Dużo stawiam na marzenia. Uważam, że są motorem napędowym w naszym życiu i dlatego warto wyznaczać cele by je realizować.
 
Marita Matak

Marketing Specialist

Codziennie szukam nowego sposobu na pobudzenie twórczego myślenia. Uważam, że każdy może być kreatywny. Szczególną przyjemność sprawiają mi wystąpienia publiczne. Wszystkie wolne chwile poświęcam szeroko pojętej sztuce.
Norbert Uselis

Sales Specialist

Rozwijam firmy w zakresie sprzedaży i marketingu. Od 16 roku życia działam tam, gdzie możliwy jest rozwój – zawodowy i prywatny. Działam rozważnie i strategicznie, a wszystko co robię jest starannie zaplanowane. 
 
Daniel Rezler

Sales Specialist

Ekstrawertyk gotowy do działania o każdej porze dnia i nocy. Specjalizuję się w sprzedaży B2B i B2C. W wolnym czasie miłośnik podróży, lotnictwa oraz pilot bezzałogowych statków powietrznych.

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z naszym agencyjnym życiem i ulepszeniami jakie dla Ciebie przygotowujemy
 
Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji naszych najlepszych specjalistów, którzy pomogą Ci dobrać odpowiednią strategię do Twojej marki.