O NAS

Poznaj nas bliżej

Protip Marketing to zespół zaangażowanych i doświadczonych ekspertów, których naczelną wartością jest wsparcie biznesowe obsługiwanych partnerów oraz klientów. Specjalizujemy się w marketingu internetowym, ze szczególnym umiłowaniem do narzędzi i platform Social Media. Każdego miesiąca powielamy dla naszych klientów przychody, zasięgi i generujemy ciągły wzrost świadomości wielu prowadzonych marek. Naszym wyróżnikiem jest to, że jako jedyna agencja w Polsce posiadamy autorskie i innowacyjne narzędzie maksymalizujące efektywność naszej pracy (SM24), realizując wyniki, jakie nasza konkurencja może tylko obiecać. Każda historia jest wyzwaniem, w które angażujemy się z największą starannością i wiedzą.

Ciągle działamy w nowych branżach

Każdy projekt to poważne wyzwanie

Pod koniec każdego z nich mówimy: chcemy więcej!

0 %
Współpraca
0 %
Zaangażowanie
0 %
Sukces

Nasz zespół

oskar

Oskar Tomczak

CEO & Founder
Cześć – miło mi, że tu jesteś! Jestem twórcą pierwszej polskiej agencji marketingowej, która oferuje pozycjonowanie na TripAdvisorze i w pełni zautomatyzowane prowadzenie Social Mediów. To co robię to moja pasja… Oprócz tego jestem fanem sportów wodnych i uwielbiam sprzedawać wszystko co pozytywnie wpływa na biznes.
kacper

Kacper Rudziński

Art Director
Posiadam wieloletnie doświadczenie w prowadzeniu wszelakich rodzajów projektów graficznych. Moją pasją jest przygotowywanie identyfikacji wizualnej nowo powstających marek. Każdy projekt to dla mnie przyjemne zaskoczenie skłaniające mnie do kolejnych przemyśleć na temat designu i estetyki. W wolnym czasie uprawiam surfing i zajmuję się fotografią.
sylwia

Sylwia Rymsza

Social Media Manager
W zespole Protip mam przyjemność być od samego początku. Razem z grupą zaangażowanych osób tworzymy coś, co mnie spełnia i realizuje. Prowadzę profile topowych restauracji i hoteli, dbając o ich dobrą renomę, popularność i sprzedaż. Każdą wolną chwilę poświęcam na odkrywanie nowych miejsc, a moim największym marzeniem jest poznanie wszystkich kultur świata.
freelancer

Partnerzy biznesowi

Sieć Sprawdzonych Specjalistów
Przez wiele lat budowaliśmy sieć zaufanych freelancerów i podwykonawców. Dzięki współpracy z nimi jesteśmy w stanie zrealizować właściwie każdy projekt w najwyższym standardzie.
strateg

Paulina Matejek

Strateg
Planuję i wdrażam strategie, które zarabiają.
copywriter

Nina Zielińska

Copywriter
Piszę teksty i artykuły, które ludzie kochają czytać.
programista

Radek Maćkowiak

Programista
Dbam i administruję wszystkie narzędzia potrzebne do pracy
fotograf

Robert Rosiak

Fotograf
Sesje zdjęciowe, wideo, postprodukcja oraz montaż.

Pozostańmy w kontakcie

Bądź na bieżąco z naszym agencyjnym życiem i ulepszeniami jakie dla Ciebie przygotowujemy
Podaj nam swój numer jeżeli zależy Ci na szybkim kontakcie.