NAGRODY, WYRÓŻNIENIA I REFERENCJE

Nasze nagrody i wyróżnienia

Facebook Marketing Partner

nieprzerwanie od stycznia 2020

Posiadamy status Facebook Marketing Partnera dla Agencji. Niniejszy status nie jest co prawda dużym osiągnięciem, ale wiele Agencji się nim chwali, więc chwalimy się i My 😀 Wyróżnienie jest przyznawane Agencjom, które w ciągu ostatnich 6 miesięcy zrealizowały kampanie w oparciu o Facebook ADs za więcej niż 40 000zł. Bycie Partnerem powoduje, że wszystkie zgłoszenia, które kierujemy do Facebooka są rozpatrywane priorytetowo.

TikTok Marketing Partner

nieprzerwanie od września 2021

Jesteśmy również Partnerem TikToka. Partnerzy marketingowi TikToka to sprawdzeni eksperci, którzy tworzą, wdrażają i mierzą skuteczne kampanie reklamowe. Status Partnerstwa jest przyznawany Agencjom indywidualnie na podstawie dotychczas prowadzonej działalności reklamowej. Największym benefitem posiadania statusu Partnera TikToka jest to, że platforma dla Agencji rabatuje wszystkie ustawiane reklamy na 20%.

Google Partner

Za chwilkę będziemy go mieli 😉

Na dniach (już nie możemy się doczekać) będziemy Certyfikowanym Partnerem Google. Wyróżnienie jest przyznawane Agencjom, które mają co najmniej 70% skutecznie zrealizowanych kampanii i przeprowadziły w ciągu ostatnich 3 miesięcy kampanie o wartości co najmniej 10 000 dolarów oraz posiadają certyfikowanych specjalistów Google w zespole. Posiadanie statusu Partnera jest kwestią prestiżową i nie daje Agencjom bezpośrednich benefitów.

TOP Referencje

Magda Gessler

ART SUSHI

GOLDEN EGGS